Žaidimų forumas

YoN

YoN
    • 2016-04-16 23:15:38
    • Įvertinimas: 0 | Netinkamas
  • Man tik 13 metų, bet jau išsiaiškinau ko sieksiu gyvenime. Grandiozinis siekis yra tapti Counter-Strike:Global Offensive profesionalu. Mane įkvepė pashabiceps, (pamačius CS:GO player profile) žinomas kaip CS:GO scenos linksmiausias veikėjas, (kuris kartu kaip ir patyčios mokykloje uždegė mane sportuoti, tačiau dėl mano neramaus būdo dabar tenka aiškintis prieš tėvus kai kažką sumušu mokykloje (dažniausiai prieš motiną, tėvas man tik pritaria, jis taip pat susidomėjęs e-sports)) kartu su tokiais žmonėmis kaip mantrousse (pala), bei kiti CS:GO profesionalai.

     

    Tačiau žinau, kad tapti profesionalu kainuoja sunkiais atidirbtas valandas sėdint prie kompiuterio treniruojantis, tad laisvu laiku bandydamas atsipalaiduoti taip pat lankau meno mokykla ir kuriu youtube video, bei streaminu (twitch tv) bandydamas prajuokinti žmones. Iš pradžių galvojau, kad reikėtu pradėti streaminti, kad užsidirbti pinigų kelionėms į CS:GO eventus (neseniai buvau IEM Katowice 2016 kovo 4-6 dienomis ir gavau Virtus.Pro marškinėlius, kuriuos dabar pasikabinęs ant sienos. Kelionė iš viso kainavo apie 730 eurų), tačiau dabar matau, kad tai pradėjau daryti ne tik dėl pinigų, bet dėl to, kad tai būdas praleisti laiką ir pasijuokti. Gal ateityje tai taps mano darbu, vietoje mano siekio tapti Counter-Strike:Global Offensive profesionalu. Jeigu neišdegs nei vienas iš tų aš vis dar turiu vilties tapti dizaineriu, kas man taip pat būtu prie širdies.

     

     Aš jums praktiškai parašiau visą savo gyvenimą sutrumpintai... Šitos temos tikslas yra išpopuliarinti save, kadangi streamas tik su 5 reguliariai žiūrinčiais žmonėmis ir 15 followers, be kitų žmonių iniaciatyvos yra ne toks linksmas. Siekiu angliškos bendruomenės streame ir kalbu beveik be problemų, tačiau kartais kalbu lietuviškai jeigu susikalbėti su kuo nors, kas nemoka angliškai. Priežastis po angliškos bendruomenės siekimu yra paprasta. Aš nemėgstu paauglių. Pakankamai mačiau besistumdančių, vaizduojančių kietus minkštakūnius. Nesupraskit neteisingai, aš pats paauglys, ir tai ne tik lietuviai ir tikrai yra normalių, tačiau iš mano laiko praleisto internete (jau praėjo 8-10 metai nuo pirmo sykio kai įsijungiau kompiuterį), taip elgiasi daugiausiai lietuviai, bei rusai. Verta paminėti, kad kai buvo vienas iš pirmųjų streamų, atėjęs lietuvis paraše ,,o, lietuvis" (labai girdėta fraze, ne?). Aš su juo pasisveikinau lietuviškai, tačiau laikui praėjus, sekančios žinutes chate buvo ,,dusk *Myliu SuperGames.lt* vaikas". Jeigu užsuksite į mano streamą (linkai apačioje), prašau laikykite chatą angliškai.

     

     Na, o dabar kompiuterio specifikacijos, bei įranga:

     

     

    GPU: GeForce GTX 660                                            

    CPU: Intel(R) Core(TM) i7-3770K CPU @ 3.50GHz
    Memory: 16.00 GB RAM                                         
    Current resolution: 1920 x 1080, 60Hz             
    Operating system: Microsoft Windows 10 Pro

     

    (kompiuteriui jau 5 metai)
    Headset: Steelseries Siberia v2.                    
    Mouse: Steelseries Rival 300.

     

    Keyboard: CMstorm
    Camera: HD Webcam C525                      
    Mousepad: QCK MASS.

     

     

    Valanda prieš rašant šią reklamą, užsisakiau naują mikrofoną ,,Blue Yeti", kadangi kol Steelseries gamina tikrai nuostabias ausines, mikrofonas prie jų yra ne geriausios kokybės, nors kaip už 80 eurų viską sudėjus, jis tikrai atitinka savo kainą.

     

     

    Linkai:

     

    https://www.youtube.com/channel/UCn-Du-JMlGACFZHEm02l2PA(kol streamas pilnai sutvarkytas, youtube vis dar reikia padaryti coverį, bei kita).

     

    https://www.twitch.tv/bot_nlucky Verkiantisstreaminu kas diena bent po 2 valandas).

     

    Vienas iš video: (nekreipk dėmesio į coverį)
    https://www.youtube.com/watch?v=D9FbuogG6QE&feature=youtu.be

     

    Man vis dar reikia rasti savo stilių, bet prie jo priartėsiu po truputį.