Naujienos

 • Assasin‘s Creed žengia į PC
  • Assasin‘s Creed žengia į PC

  • Praėjusiais metais Ubisoft kūrėjų/leidėjų žaidimų konsolėms išleistas istorinis, veiksmo/nuotykių žaidimas, Assasin‘s Creed, suderino neįprastą paslaptingumą, viduramžių šnipinėjimo nuotykius ir įspūdingą laisvo bėgimo akrobatiką. Dabar žaidimas drąsiai žengia į PC.
   PC versija papasakos pagrindinio veikėjo, Desmond Miles, istoriją. Miles buvo auginamas ir mokomas tapti sėkmingu žudiku, tačiau gana jaunas pagrobiamas paslaptingos grupės žmonių, kurie bando įsiskverbt į jo sąmonę, kad išpeštų tam tikrus jo prisiminimus. Deja, vienintelė Miles išeitis – bendradarbiauti arba mirti...
   Nuo čia prasideda žaidimas. Tačiau daugiausia teks žaisti už Miles prosenelį, šaltakraujį žudiką Altair, kurio praeities veiksmai atskleis, ko nori pagrobėjai. Žaisdami ir už Altair, ir už Miles, kuris egzistuoja daug vėliau nei jo prosenelis, naršysite po skirtingus prisiminimus ir laiko etapus, aiškindamiesi paslaptis ir dirbdami savo juoda darbą...
   Altair teks dažnai daryti įvairius akrobatinius judesius: šokinėti stogais, laipioti tvoromis ir pan. Štai čia pajusite gana įdomų žaidimo varikliuko atkuriamą fizikinį dėsnį: svorio centrą. Altair galės manipuliuoti savo svorio centru netikėtose situacijose ir svyruos jei, pavyzdžiui, užvesite jį per arti stogo krašto. Tad jei nenorite, kad jis nukristų, paveskite jį žingsnį atgal.
   Assasin‘s Creed grafika primena kino filmą. Reikės vykdyti įdomias ir įvairias misijas, naudoti įgūdžius, kuriuos nuolatos teks tobulinti. Žaidimas turėtų išeiti jau balandžio 8 dieną.
  • Autorius: Endy | Data: 29, Kovas 2008 00:00 (1333)

Komentarai

Parašė: Blogox :: Data: 2008-04-01 19:46:42 :: Komentaro ivertinimas: 0 | Netinkamas
Blogox
Ar aš? Aš net nežinau ką tai reiškia!

Parašė: Endy :: Data: 2008-04-01 18:05:23 :: Komentaro ivertinimas: 0 | Netinkamas
Endy
Isdykelis piratas. ;)

Parašė: Blogox :: Data: 2008-03-31 21:28:56 :: Komentaro ivertinimas: 0 | Netinkamas
Blogox
Kaip tai balandžio 8? Aš jį jau savaitė kaip labai sėkmingai žaidžiu!

Norint parašyti komentarą, jums reikia užsiregistruoti.