Žaidimų forumas

Diablo III
Kas Jau žaidžia ?

    • 2019-04-16 10:49:23
    • Įvertinimas: 0 | Netinkamas
  • Parašė: Baznikas :: Data: 2012-06-28 19:50:55

    Kas jau žaidžia? Ar vertas žaidimas savo kainos?

    Tikrai verta isbandyti, katik pats uzsikabinau, tai negaliu nuo pc atsiplest Linksmas

     

    Jugma

    • 2012-08-23 23:13:07
    • Įvertinimas: 0 | Netinkamas
  • Tikrai geras geimas manau bet as dar palauksiu savaite gal parduotuvese pasirodys Guild Wars 2 

     

    • 2012-06-30 00:27:08
    • Įvertinimas: 0 | Netinkamas
  • Parašė: Baznikas :: Data: 2012-06-29 07:10:49

    Galiu pasakyti, kodel visi farmina auksa ir item'us. Zaidziant inferno sudetingumo lygyje, labai daznai mirsti,  o mirstant genda sarvai. Taisyti sarvus ziauriai daug kainuoja, todel visi farmina ir sedi aukcionose. O tie kas tingi farminti - perka auksa ir daiktus uz tikrus pinigus. 

    Šito nežinojau, dėkui Linksmas

    • 2012-06-29 07:10:49
    • Įvertinimas: 0 | Netinkamas
  • Parašė: Dwix :: Data: 2012-06-28 21:51:34

    Kiek esu skaitęs ir matęs video apie šį žaidima, tai man jis atrodo tikrai puikus žaidimas, su puikia grafika ir išsiskiriančiomis klasėmis. Bet dabar didelis minusas yra tas, jog nėra labai daug funkcijų pavyzdžiui nėra pvp ir kai pasikeli lvl iki tam tikro lygio tada  nebėra ką veikti ir tenka vien farminti itemus ir mesti į aukcijoną, todėl dabar reikia laukti updeito.

    Galiu pasakyti, kodel visi farmina auksa ir item'us. Zaidziant inferno sudetingumo lygyje, labai daznai mirsti,  o mirstant genda sarvai. Taisyti sarvus ziauriai daug kainuoja, todel visi farmina ir sedi aukcionose. O tie kas tingi farminti - perka auksa ir daiktus uz tikrus pinigus. 

    • 2012-06-28 21:51:34
    • Įvertinimas: 0 | Netinkamas
  • Kiek esu skaitęs ir matęs video apie šį žaidima, tai man jis atrodo tikrai puikus žaidimas, su puikia grafika ir išsiskiriančiomis klasėmis. Bet dabar didelis minusas yra tas, jog nėra labai daug funkcijų pavyzdžiui nėra pvp ir kai pasikeli lvl iki tam tikro lygio tada  nebėra ką veikti ir tenka vien farminti itemus ir mesti į aukcijoną, todėl dabar reikia laukti updeito.

    • 2012-06-28 19:50:55
    • Įvertinimas: 0 | Netinkamas
  • Kas jau žaidžia? Ar vertas žaidimas savo kainos?