• Išleidimo data
    • 2009-06-10

    • Gamintojas
    • Radical Entertainment

    • Leidėjas
    • Activision

8.2
8.4
8.0

Apžvalga

Autorius: seemsee | Data: 2010-01-17 05:32:00 | Vartotojų: 8.0 | PCgames.lt: 7.8
Kiekvienas žaidėjas žaidimą supranta vis kitaip. Vieniems žaidimuose trūksta logikos, kitiems veiksmo ir panašiai. Tačiau ar nesuklysiu, sakydamas, jog žaidimai skirti tik tam, kad juos būtų įdomu žaisti? Šiame žaidime istorijos sukurta minimaliai. PrototypeIr gerai! Monstras po Niujorka laksto stogais, drasko, sprogdina, užbėga ant aukščiausio pastato ir šoka nuo jo, padarydamas kanjoną iš gatvės ir veikėjas lieka gyvas... Ir taip toliau.
Žaidimo pradžioje gauname visas veikėjo galias, tačiau su jomis mūsų nesupažindina. Tereikia bėgioti iš vieno taško į kitą. Baigę apmokymus, pradedame viską iš naujo, prieš 18 dienų nuo, kas vyko per apmokymus. Taigi pagrindinio herojaus vardas - Aleksas. Jis atsibunda lavoninėje, kai kažkokie daktarai jį jau buvo besiruošę skrosti. Taigi jis atsibudo pačiu laiku ir sugebėjo pasprukti. Jis nesugebėjo prisiminti savo praeities ir nesuprato, kodėl jis toks svarbus, kad mieste ūžia visos pajėgos, kad tik jį surastų. Žingsniukas po žingsniuko, Aleksas mokosi valdyti savo galias. Jis rado savo sesę, kuri žino šiek tiek apie praeitį, bet ne viską.
Daugelyje filmų ir komiksų Niujorkas nukenčia tai nuo virusų, tai nuo dar kokio grybo. Taigi Prototype žaidimo Niujorke kažkas paleido taip vadinamą "zombių" virusą. Net pastatuose veisiasi tas virusas. PrototypeGatvėse, daugiabučiuose ir žmonėse. Žaidime dažnai matysime, kaip karinės pajėgos kovos su zombių užkrata. Bet vos pamatę Aleksą, abi pusės stos prieš jį.
Žaidime yra vienas minusas - tai, kad nėra tokio priešo, kuris prilygtų Aleksui sugebėjimais. Aleksas gali rinkti ginklus nuo žemės, mėtyti mašinas ir kitus didelius daiktus, "išsitraukti" vieną iš 4 specialių sugebėjimų: tai nagai, kumščiai, kardas ir kažkas panašaus į čiuptuvą, su kuriuo galima nutverti sraigtasparnį. Be to yra ir dar visokiausių galių, kaip nusiurbimas (consume). Nusiurbimą reikės naudoti kuo dažniau. Tai yra, kai Aleksas sutraiško ką nors iš gyvų dalykų ir perima jo esenciją. Kai kuriais pavidalais Aleksas gali ir pasiversti. Taip jis gauna gyvybių ir evoliucijos taškų, kurie reikalingi, norint įgauti naują sugebėjimą.
Laikui bėgant, miestas keisis. Tai yra įgaus naujas spalvas. Virusas plinta. Kai kurie kvartalai žemėlapyje pažymėti raudona spalva. PrototypeKartais būsime priversti draskyti zombius ir kareivius kaip ir reikiant. Tačiau, kaip jau ir sakiau, Alekso jėgos per didelės ir pasigesime iššūkio.
Taigi Prototype nėra blogas žaidimas. Jame yra prikurta tikrai normalių ir kvailų išdaigų. Pavyzdžiui Per kitus trečiojo asmens žaidimus mieste yra paslėpti kokie nors daiktai, kuriuos suradus, gauname apdovanojimą. Taip ir čia. Tik keistam kad vien parke yra apie 80 tokių daiktų. Ir duodu dar vieną patarimą, kaip žaidėjas žaidėjams. NEŠOKIT Į VANDENĮ PER PROTOTYPE, nes NUSIVILSIT. O grafika stebuklų nedaro, tik dėl gero FPS (kadrai per sekundę) žaidimas nekliuvinės.
Dar keli žmonės prašė manės, kad išsakyčiau vieną nuomonę apie Prototype. Kažkodėl šis žaidimas yra sulipdytas iš kitų. Tai yra: Spiderman, Assasin's creed, The suffering, Wheel man, GTA III, GTA: San Andreas, Far cry2 (tik dėl kelių garso efektų) ir kt. Iš išvardintų žaidimų yra daugiau ar mažiau prilipinta prie Prototype. Nevardinsiu kiekvieno iš tų dalykų, nes kas norės, tas pats pamatys juos. Na, vienas dalykas - kai prieini prie sienos ir paspaudi mygtuką E , Aleksas lipa, visiškai, kaip žmogus voras.
Susumuokime. MINUSAI: Dalykas su vandeniu, monotoniškas miestas, perdėtas žiaurumas. Viskas kitkas yra tiesiog puikiai "suklijuota". Mano ir daugelio manymu, šis žaidimas yra vienas iš geriausių ir paliks gerų prisiminimų. O jeigu ne, tada tikrai paliks gražių vaizdų atmintyje.

Komentarai

Parašė: gargas8 :: Data: 2012-10-10 16:06:45 :: Komentaro įvertinimas: 0 | Netinkamas
gargas8

lb idomus zaidimas, tik kad grafikos prastokos. vat prototype 2 jau visai kas kita

Parašė: rokas2009 :: Data: 2010-01-18 22:58:13 :: Komentaro įvertinimas: 0 | Netinkamas
rokas2009

O as duociau 10. Viskas gerai nereikia visokiu smulkmenu

Parašė: seemsee :: Data: 2010-01-17 17:45:32 :: Komentaro įvertinimas: 0 | Netinkamas
seemsee
Gal tu geriau nekomentuok, tik vertink.