• Išleidimo data
    • 2004-04-21

    • Gamintojas
    • IO Interactive

    • Leidėjas
    • Eidos Interactive

9.1
9.2
9.0

Apžvalga

Autorius: naksvau | Data: 2007-09-05 03:22:00 | Vartotojų: 5.0 | PCgames.lt: -.-
Nu ka pradėkim. Hitman: Contracts ira geras žaidimas, bet kiek žinau jis gerbėju neturi jau tiek dauk. Agentas 47 ira žudikas kaip ir samdomas kaip ir ne bet jis žudo. Hitman: Contracts
Šis žaidimas ira sudetyngas ir sunkus nors iš pirmo žvilksnio nelabai. Vaikai ir pauglei ira priprate prie šaudykliu, ten svarbiause kuo daugiau nužudyt ir išlik givam.Bet ne šis, jis ira šaudykle bet ji pereiti ne tik visus išaudit ir nueit i EXIT, ne sitam žaidime. še svarbiause iseit tylei, nieko nenušovus, nesukėlus itarimo ir tik taip nueit i EXIT. Šitas žaidimas reikalauja kantrybes ir mastimo, kaip pereit, keip nemirt ir nesukelt itarimo.
Jame galima naudot visokieusiu migdomuosius, nuodus, visrakčius ir panašei, bet jame ira ir didelis ginklu pasirinkimas. Jame ira ir persirengimo režimas, kai gali užsidėt kito žmogaus rubus,kad galėtum pereit nesukėlus jokio itarimo. Kai stenksites pereit ji be itarimo-hitman ligiu, nebijokit kad jus itars ir ims šaudit, jus mastykit kaip reiktu elktis tikrovei bunant tokioi situatsijoi kai reik nesukelt itarimo.Šeme žaidime dažniausei reiks nužudyt kaškoki taikinį, pavižiui koki verslinika kuris bando parduot i juodaja rinka ginklus ir jus turit jam sutrugdut persirenge jo pasiuntinukais ar gerais draugais, taip ji galėsit ivaryt i kampa ir tylei užmušti, ir kaip tik tai norėsit nors ir pasmauk ar paleis kulka i kakta, (Perspėju naudoti duslintuvus). Kartais gali ir but kad jum reik pjimt koki daikta pavižiui koke statulėle ar pan tai taip pat persirenkit kokiu blogiuku ir pajimkit tam tikra daikta, bet galite kartais nezinoti kur ir kaip padėtas ir kas ji saugo tai galite rast kokiu draugu ar šeip prašančiu pagalbos už kure jiem padėjus gausite informacija, ir taip rasite daikta.Kartais glite pakliut i toke situacija kur teks greitai suktis ir bėkti, (Patarimas dažniau seivinkit).
Hitman: Contracts ira man asmeniskai geras žaidimas nes man ira idomus žaidimai kuria gali atitikt tikrove, o šeip ir aš esu ji perėjas dauk sykiu ir ne karta ar ne du ir kekviena karta vis gereu pereinu ji su kuo daugiau slaptumo ir ir geresneis statusais. Nu štai tiek apie ši žaidima, patarčiau isygyt ir pažaist ir tikrai nepasigailėsit. Ai dar ira ir naujesniu daliu kaip Hitman Blood Money, ten iš vis viskas tobula ir nuostabu.
Nu ka iki.

Komentarai