• Išleidimo data
    • 2004-04-21

    • Gamintojas
    • IO Interactive

    • Leidėjas
    • Eidos Interactive

9.1
9.2
9.0

Apžvalga

Autorius: ED_Corp | Data: 2007-08-21 08:24:00 | Vartotojų: 6.6 | PCgames.lt: -.-
HITMAN: Contracts

Žaidimo dosje:
KŪRĖJAS: "IO Entertainment"
LEIDĖJAS: "EIDOS"
DATA:2004-05-07
ŽANRAS: Veiksmo
THIS GAME IS NOT A SILENT ASSASIN
THIS GAME IS BLOODY MASSACRE by ED_Corp


PUS TREšIAS AGENTO #47 BANDYMAS...

...gal tiksliau jo vaizduotės padarinys, tačiau visa tai ką aš pamačiau žaidimo video intarpuose man buvo sunkiai priimtina.

BALTAS KAMBARYS

Aš atsiradau kažkokioje skylėje 'Dieve mano' aplink balta, kažką lyg girdžiu, tačiau sunkiai galiu apibūdinti ką, Velniop, tuos įstatymus draudžiančius kalbėti necenzūrine kalba "BULLSHIT", tiesiog nesuradau tinkamesnio žodžio apibūdinti vyruko kuris gulėjo savo paties kraujo klane būklę. Tačiau kalbėsime apie kitą tipą, ne tai ne SOLID_SNAKE iš MGS serijos, tai tikra sėlinimo ir žudymo mašina, jūsų visų dėmesiui ponios ir ponaičiai, Agentas 47!!!

Taaaip, tai jis sukėlė sumaištį SankPeterburgo traukinių stotyje, tačiau dabar ne apie tai.
47 ramiai prieina prie žmogelio, ( kurio padėtį žino jau visi skaitę nuo pradžios mano recenziją), ir drastiškai su pianino viela nukenksmina jį.

Jūs klausit manęs, kodėl 47 tai daro, atsakymas tik vienas, jis to nedaro, jis tai prisimena, taip, ponios ir ponaičiai, jis viską prisimena, tačiau jo prisiminimai labai netvarkingai sudėlioti. Jums teks kaip tik tą ir daryti - sugražinti agentui 47 prisiminimus ir sudėlioti juos į vietas.

47 grįžo namo su kūlka širdyje, ir vos tik atsidaręs savo prakeikto butelio duris gavo kulką į nugarą, taip atsirišo agento vaizduotė ir prasidėjo.....

ROMUNIA, 2000

Jis ėjo ilgais durnyno koridoriais kuriuose buvo pilna jo paties palaikų, jis matė save veidrodyje, jis vis dar ėjo, ir tik BOOM BOOM BOOM, SWAT'as jau veržiasi vidun, 47 bėga, judriais žingsniais į priekį, ''dieve ką aš praleidau, ir kodėl jie mane taip greit ''nupylė''. Hitman: Contracts
Tokius žodžius aš pats ištariau sau kai jau kokį 4 kartą mane nušovė SWAT pajėgų būrio vyrukai. Taigi, žaidimas yra išties sunkokas, norint jį kaip reikiant įvaldyti, reikės nemažai laiko prasitrinti "TRAINING" mūšio lauke, kuriame, jūs būsite nemirtingas.

Po kokio 9 karto aš jau perėjau pirmąjį levelį ir atsidūriau dar keistesnėje vietoje...

SLAUGHTERHOUSE

"Keistas kvapas, kur aš, Ei, ar mane kas nors girdi......., kodėl tu žiūri į mane........, kodėl tu man tai darai......., dieve mano".
Tokie buvo paskutiniai žodžiai vyruko, kuris ėjo į mėsos gabenimo vilkiką, tik nežinia ko, galbūt jis būtų atsipjovęs sau gabalą mėsos, kadangi skerdyklos šeimoninkas jam neduodavo ką valgyti, tačiau tai nesvarbu, svarbu tik tai, kad agentas 47 dabar jau su jo drabužiais žingsniuoja į pirmajį, galbūt tik iš pirmo žvilgsnio patrauklų namą, lavoninė, skerdykla, kraujo namai, o kažkur netoli verda aistros, diskioteka, ir krūva iškrypusių veidų...

LOKACIJOS...

..iš kurių dvi jau paminėjau, jos bus ytin skirtingos: Tai durnynas, skerdykla, slapta Sibiro lėktuvų stotis, Škotijos viduramžių pilis, baikerių baras, Budapešto viešbutis, HONK KONG'o gatvelės ir t.t.

MUZIKA...

...apie kurią daug diskutuota, ir žinot ką, net ir dabar, rašydamas šia recenziją, aš klausausi originalaus vokiečių kilmės kompozitoriaus Jesper Kyd sountracko, skito būtent Hitman:Contracts žaidimui.
Apskritai, "Winter Night" ir "Budapest Bath Hotel" soundtrack'us klausytis bent jau man super malonu ausiai, kažkaip labai relaxuoja, tarsi gaivina...
Na, manau, kad ne tik aš, bet ir kiti Jesper Kyd"o fanai pasakytų ta patį.


ŠARMAS...

...,kuris buvo (bent jau man), įdomiausia žaidimo sudedamoji grandis, kuri taip įsikėlė į mano vaizduotę, kad aš tiesiog lenkiu galva, prieš Jesper Kyd"a ir žaidimo dizainerius........
PABAIGOS ŽODIS...

...būtų toks, kad nereikėtų jums visiems vargintis lyginti antrosios dalies su antrosios dalies papildymu, ("Expencion Pack"), galiu iš karto pridurti, 47 jūsų nenuvils, kaip nenuvylė ir manęs, jis dar ateis, o atėjęs..... žudys.

ED_Corp

Komentarai

Parašė: ED_Corp :: Data: 2007-08-26 19:54:20 :: Komentaro įvertinimas: 0 | Netinkamas
ED_Corp
Krc, nesupratau raso kad neblogai bet kazkaip 6,7
Parašė: ED_Corp :: Data: 2007-08-21 16:07:26 :: Komentaro įvertinimas: 0 | Netinkamas
ED_Corp
Labai aciu tau Naikon'ai kad tinkamai yvertinai mano recenzija jei patiko si patiks ir rytojaus. Pazadu parasyti gera "BLOODRAYNE" recenzija.
Parašė: Naikon :: Data: 2007-08-21 14:31:55 :: Komentaro įvertinimas: 0 | Netinkamas
Naikon
neblogai parasyta , man patinka rasymo tipas taip ir toliau.
Parašė: ED_Corp :: Data: 2007-08-21 11:39:43 :: Komentaro įvertinimas: 0 | Netinkamas
ED_Corp
Yrodyk kad tai ne mano apzvalga, tai gryna nesamone visu pirma jei tu nesugebi taip rasyt kaip as tai dar nereiskia kad ir as nesugebu ir tip vogiu recenzijas.
Parašė: Dwyane_Wade :: Data: 2007-08-21 10:48:12 :: Komentaro įvertinimas: 0 | Netinkamas
Dwyane_Wade
Tai ne tavo apžvalga!!!
Parašė: ED_Corp :: Data: 2007-08-21 08:27:48 :: Komentaro įvertinimas: 0 | Netinkamas
ED_Corp
na, tai mano pati pirna recenzija, taciau as stengiausi, ir manau, kad zaidimo atmosfera nupasakojau, dar zadu parasyti daug recenziju, tik gaila kad leidzia tik po viene per diena recenzija parasyt.