• Išleidimo data
    • 2011-03-25

    • Gamintojas
    • Crytek

    • Leidėjas
    • Electronic Arts

8.9
8.8
9.0

Apžvalga

Autorius: Remas | Data: 27, Liepa 2012 20:57

Viskas prasidėjo nuo...

2007 metais pasirodžiusi pirmoji Crysis dalis, buvo tarsi bomba sukėlusi neregėtą nuostabą ir pasitenkinimą tarp pirmojo asmens šaudyklių mėgėjų. Tai buvo žaidimas su egzotine, gražiai detalizuota sala, kurioje buvo džiunglės, kalnai ir skaidrus mėlynas vandenynas, kuriame galėjome laisva forma vykdyti užduotis prieš priešus nano kostiumo pagalba, kuris suteikdavo galimybę skirtingais būdais pasiekti pergalę. Per keturis metus kūrėjai gludino žaidimą, tobulino scenarijų ir diegė naujus techninius sprendimus. Crysis 2Ir štai dienos šviesą išvydo Crysis tęsinys.

Antroji dalis - Crysis 2, tęsia pirmosios dalies tradicijas, tačiau šį kartą visas veiksmas nusikelia į smulkiai detalizuotą Niujorką (pačių kūrėjų vadinamą miesto džiunglėmis), kuriame ir toliau vyks veiksmas apie nežemiškas būtybes išsiveržusias į mūsų gimtąją planetą.

 

Šiek tiek istorijos...

Antroje dalyje pasikeitė pagrindinis personažas. Dabar valdysime specialiųjų pajėgų karį vardu Alcatraz, kuris iš pirmosios dalies veikėjo Prophet, perėmė nano kostiumą. Pastarasis veikėjas buvo ieškomos kompanijos CryNet Systems sukūrusios kostiumą, dėl negražinto jiems nano kostiumo (privalėjo grąžinti dėl pasikeitusios karinės vadovybės politikos, tačiau ji nebuvo priimtina personažui), todėl mūsų naujasis personažas turės priešus net tik ateivius su čiuptuvais, bet ir šios kompanijos atstovus.

Ateiviai savo įniršį išlieja ant Niujorko, po pralaimėjimo saloje, todėl ir mūsų pagrindinis veikėjas norėdamas išgelbėti žmoniją skuba jiems įkandin į Niujorką. Nano kostiumo pagalba jis bando rasti technologiją, kuri padėtų nugalėti į žemę išsiveržusius ateivius, tačiau tam trukdo daugybė kitų veiksnių...

 

Naujovės

Pirmojoje žaidimo dalyje pagrindinis ginklas buvo nano kostiumas, šioje dalyje jis be abejo išliko, tačiau sulaukė nemažai patobulinimų. Visų pirma atsirado naujos funkcijos: kostiumo galimybių patobulinimai dabar yra sugrupuoti, pvz.: Power režimas padidina greitį (maximum speed) ir suteikia daugiau jėgos (maximu strength) įvairių objektų daužymui, nors šie režimai pirmojoje dalyje buvo atskiri. Yra tris pagrindiniai kostiumo režimai: Armor, Stealth ir Power režimai, bei 2 papildomi Visor ir Nanovision, kurie gali būti kombinuojami su pagrindiniais.

Taip pat iš pagrindų pasikeitė ir ginklų arsenalas. Dabar jis žymiai praplatėjęs ir atsinaujinęs, atsirado naujų ginklų rūšių, pvz.: revolveriai ir granatsvaidžiai.

Ir toliau pagal situaciją, prie ginklų galėsime prisidėti priedų, iš kurių viena įdomesnių naujovių yra holografinis jaukas. Tai leidžia sukurti savo holografinį atvaizdą klaidinti priešui, kuris ypač naudingas žaidžiant daugelio žaidėjų režime.

Didžiausia pastebima naujovė yra sukurtas Niujorko miestas. Pakankamai smulkiai atkurtos visos gatvių detalės, dangoraižiai, netrūksta įspūdingų specialiųjų efektų, todėl susišaudymai su priešų atrodo labai įspūdingai, net akys raibsta...

 

Pabaigai

Tai išskirtinė šaudyklė, kurioje gali net ir ne su pačiu galingiausiu kompiuteriu pasimėgauti gražia grafika ir vaizdais. Pats žaidimas siūlo pirmojo asmens šaudyklę su daugybę įvairių nano kostiumo galimybių, kuris suteikia žaidėjui rinktis galimybę žaidimą žaisti kaip stealth arba kaip šauk į bet ką kas judą tipo šaudyklę. Kiekvienas ras sau kažką artimo šiame žaidime.

Nepatiko tik vienas dalykas Crysis 2. Crysis 2Tai kampanijos trukmė. Labai norisi tęsti ir tęsti žaidimą, tačiau jis baigiasi, o tai liūdina... Tačiau yra daugelio žaidėjo režimas, kuriame galima dar daug valandų bandyti jėgas ir įgūdžius su kitais Crysis fanais.

 

Parinktys

Ivertinkite:
0.1