• medainius

medainius
  • Lygis: Svečias
  • Taškai: 1
  • Lytis: Vyras Vyras
  • Miestas: Vilnius

Pilna statistika

  • Komentarai ( 1 )
  • Forumo žinutės ( 1 )

Statistika

  • Komentarai ( 1 )
  • Forumo žinutės ( 1 )

Komentarai

minecraft
Data: 10, Lapkritis 2018 | Aprašymo įvertinimas: 0

Mano kurtas minecraft serveriu sarasas - https://serverstoplist.com/minecraft

Forumo žinutės

minecraft
Data: 28, Sausis 2018 | Aprašymo įvertinimas: 0

Sveiki,

 

 

 

Pries 8 metus buvau pradėjes projekta, kurio užbaigimą atidėliojau realiai iki 2017 metų galo. Turėjau tikslą sukurti RuneScape privačių serverių listą, bet bekuriant pirmąją versiją, planai pasikeitė ir perdariau vaikliuką į visų žaidimų sarašą. Tačiau taip ir nepabaigiau. Nes bekuriant vis augo ir augo funkcijų, idėjų sarašas. Pirmas domainas buvo rune-kings.org, net radau nuorodą iš 2011 metų pirmos runescape versijos  Neraliai advanced listas kai pasižiūriu atrodė. Linkas - https://web.archive.org/web/20110904060801/http://rune-kings.org

 

Screenshotas:

 

 

https://serverstoplist.com/demo/v1.png

 

 

Sekantis domainas buvo runetrick.com , ten jau galima pamatyti vos vos pagerinta sito pacio engine versiją. Rada nuoroda waybackmachine tinklapyje, bet kažkodėl iškraipo vaizdą su reklamomis.

 

 

 

Na ir gerus porą metų iš vis buvau sustojes, reikėjo pertraukos nuo programavimo, gal labiau subresti reikėjo. Užsiiminėjau kitokiais verslais. 2015 metais paklojau 1500 eurų už dizainą, kurio realiai taip ir nepanaudojau  tas ką jums parodysiu yra tik spalvų kodai nuimti nuo dizaino už, kurį sumokėjau ir pirmojo dizaino už, kurį dar tada litais 500 sumokėjau mišinys.

 

2013 metais įsigijau domainą ServersToplist.com ir pradėjau tobulinti esamą varikliuką.

 

Gaila tik, kad nerodo padorių screenshotų proceso. Tačiau augo augo variklis, buvo pertraukų nemažai.

 

Ir galiausiai po ilgiausios metų pertraukos, prisėdes, reguliariai kiekvieną dieną dirbdamas, dalinai užbaigiau versiją, kurią jau galima pateikti į viešumą.

 

Tad kas yra ServersToplist.com?

 

Visų žaidimų top'as, nuo Runescape, Lineage2, MU Online privačių serverių iki CS 16, COD serverių.

 

Du dizainai, mobilus dizainas, daugybė funkcijų. Realiai viskas ką per tiek metų buvau sumastes ir pavirto į kodą ir realybę.

 

Šeip planavau visiškai išbaigti ir pranešti žmonėms apie šį projektą, tačiau darbai, kurie likę visiškai netrukdo naudojimui.

 

Norėčiau, kad įvertintumėte dabartinį projektą, radę klaidų (jeigu tokių bus) praneštumėte, jeigu kils kokia idėja ar pasiūlimas duokite žinoti, nes tai greičiausiai bus įgyventinda (jeigu idėja bus gera).

 

Like darbai - serverių skenavimas realiu laiku (čia jau buvau padares, bet viskas vyko per lėtai, radau žmogų, kuris su NodeJS įgyvendis šią idėją, savaitės ar dviejų bėgyje). PILNI vertimai 30čia kalbų (Lietuviu, anglų vertimai mano darbas, rusų kalba jau yra žmogus, o dėl kitų kalbų turiu savo technika kaip tai įgyvendinti), tad kai apsilankysite tinklapyje dėl tvarkingo vaizdo patarčiau naudoti anglų kalbą, nes ji pilniausiai paruošta, kitose kalbose trūksta daug žodžių, bet tai bus įgyvendinta 7d. bėgyje. 

 

 

 

Tad jūs ir keletas kitų Lietuviškų forumų būsite pirmieji gavę prieiga prie šio projekto. 

 

 

 

Nuoroda - https://ServersToplist.com

 

Keletas images

 

https://serverstoplist.com/demo/v2.png

 

https://serverstoplist.com/demo/v3.png

 

https://serverstoplist.com/demo/v4.png

 

 

Dėkui už dėmėsį!